Dietoterapia

Co oferujemy?

Nie masz wpływu na to, że świat coraz szybciej pędzi, jedzenie jest modyfikowane, a rozwój technologii przyczynia się do siedzącego trybu życia.

Jednak masz wpływ na decyzje, które podejmujesz. Twoje wybory kształtują nawyki, a te z kolei tworzą styl życia – od tego zależy Twoje samopoczucie, stan zdrowia i poziom energii.

Łączymy dietoterapię z racjonalną aktywnością fizyczną, opierając się na wiedzy, doświadczeniu, analizach i badaniach.

Co zyskujesz?

Dla umysłu:

  • poprawę koncentracji
  • lepszą pamięć
  • skuteczniejsze decyzje

Dla ducha:

  • lepsze samopoczucie
  • wzrost poziomu energii
  • większą odporność na stres

Dla ciała:

  • zdrowe ciało bez dolegliwości
  • sylwetkę, z którą czujesz się dobrze

Dietoterapia krok po kroku

Przygotowanie

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Doradzimy Ci najlepsze dla Twoich potrzeb rozwiązanie. Poprosimy Cię o wykonanie odpowiednich badań, wypełnienie dzienniczka żywieniowego oraz ankiety dotyczącej Twojego stanu zdrowia.

Strategia

Podczas konsultacji strategicznej porozmawiamy o Twoim zdrowiu, trybie życia, przyzwyczajeniach. Przeprowadzimy analizę składu i masy ciała oraz przyjrzymy się wynikom badań. To czas na ustalenie celów oraz przebiegu procesu dietoterapii.

Wprowadzenie

Spotkamy się raz jeszcze. Otrzymasz indywidualny program dietoterapii. Na konsultacji wprowadzającej zostaną omówione wszystkie szczegóły oraz plan wdrożenia zmian w życie. Ustalimy także zadania, które pomogą Ci skutecznie zmieniać nawyki.

Postępy

Podczas konsultacji kontrolnej sprawdzimy jak przebiega proces dietoterapii, porozmawiamy o ewentualnych trudnościach. Dostaniesz wskazówki do dalszego działania.

Opinie naszych Pacjentów

Polecam tym, którzy mają dość bezskutecznych terapii i wizyt u lekarzy. Tutaj wreszcie ktoś popatrzył na mnie całościowo. Zrozumiałam, że moje zdrowie zależy nie tylko od jedzenia, ale też właściwej suplementacji, zmiany myślenia i odpowiedniej dawki ruchu. Moje życie odmieniło się o 180 stopni. Dziękuję!

Umów się na wizytę

Skocz do góry
Copyright 2018 - dietoterapia, psychodietetyka, trening - Kraków, Tarnów, Online
powered by