Trening

Najczęściej zadawane pytania

Spis treści

Przygotowanie do konsultacji i treningów

1. Co muszę zrobić przed konsultacją?

Pacjent, który chciałby otrzymać dodatkowo ogólne zalecenia żywieniowe proszony jest o wypełnienie dzienniczka żywieniowego i ankiety.

2. Co mam zabrać ze sobą na konsultację i treningi personalne?

Jeśli jesteś zainteresowany ‘dużymi pakietami’ zabierz uzupełniony dzienniczek i badania krwi. Na konsultacji wykonamy również trening wprowadzający z racji tego proszę o zabranie obuwia i wygodnego stroju, a także ręcznika i wody.

3. W jaki sposób można umówić się na trening?

Trening możesz umówić:

4. Czy pierwsza konsultacja jest bezpłatna?

Tak. Pierwsze spotkanie z naszym trenerem jest bezpłatne. Płatności za wybrany pakiet zostają przekazane trenerowi na pierwszym treningu.

Plan treningowy

1. Jak wygląda plan treningowy?

W skład planu treningowego wchodzi: Dane i pomiary podopiecznego, opis planu, plan treningowy podzielony na 3 części- rozgrzewkę, trening właściwy i zakończenie treningu.

Podane zostaną także wskazówki co do wybranych ćwiczeń.

2. Na jaki czas rozpisywany jest plan treningowy?

Plan treningowy rozpisany jest na dni treningowe w przeciągu tygodnia na 1 miesiąc.

3. Co jeśli nie potrafię wykonywać wszystkich ćwiczeń?

Po konsultacji na której będzie trening wprowadzający trener przygotuje plan treningowy w oparciu o stan Twojego zdrowia i możliwości z uwzględnieniem celu treningowego. Następnie w zależności na jaki pakiet się zdecydujesz będzie możliwość ‘przerobienia’ przygotowanego planu treningowego i ewentualnych korekt.

4. Co muszę zrobić aby został mi ułożony plan treningowy?

Wypełnij ankietę dotyczącą stanu zdrowia i aktywności fizycznej, następnie skontaktuj się z Opiekunem Klienta mailowo lub telefonicznie w celu ustalenia terminu konsultacji treningowej na której wykonamy trening wprowadzający, omówimy wypełnioną wcześniej ankietę, a także sprecyzujemy Twoje cele i sprawy dotyczące terminów.

5. Po jakim czasie dostanę plan treningowy?

Plan treningowy zostanie przygotowany po konsultacji i treningu wprowadzającym i przekazany Ci na pierwszym treningu personalnym.

Trening personalny

1. Gdzie odbywają się treningi i konsultacje z trenerem?

Na siłowni Body Perfect przy ul. Krakowskiej 230a. Istnieje również możliwość wykonania treningu na świeżym powietrzu po wcześniejszym uzgodnieniu z trenerem.

2. Ile trwa trening?

Trening trwa 55minut.

3. Co wchodzi w skład treningu?

Indywidualnie dopasowana do Twoich możliwości rozgrzewka, trening właściwy ukierunkowany na Twój cel, a na zakończenie stretching lub masaż rollerem pod kontrolą trenera.

4. Czy w cenie treningów dostanę rozpisany plan żywieniowy?

Indywidualnie rozpisany plan żywieniowy na miesiąc dostaniesz przy wyborze pakietu- Miesiąc Full. W przypadku wyboru pakietów samych treningów personalnych- 8, 12, 24, 36 dostaniesz zalecenia żywieniowe po przeanalizowaniu badań i dzienniczka.

5. Jest możliwość jednego treningu bez rozpisywania planu?

Tak. Istnieje taka możliwość. Przygotuj sobie ćwiczenia które chcesz przećwiczyć lub poprawić technicznie, a w ciągu 1 godziny dostaniesz wskazówki techniczne na temat wybranych ćwiczeń.

6. Ile kosztuje trening personalny?

Cały cennik znajdziesz tutaj

7. W jakie dni prowadzone są treningi?

Od poniedziałku do piątku, a także w soboty po wcześniejszym uzgodnieniu z trenerem. Kalendarz z dostępnymi terminami znajdziesz tutaj – link.

Zasady współpracy

1. Czy możliwe jest prowadzenie online?

Na chwilę obecną nie mamy prowadzenia online w naszej ofercie.

2. W jaki sposób dokonać płatności?

Płatności dokonaj gotówką u trenera w dniu pierwszego treningu personalnego.

3. Czy istnieje możliwość rozłożenia ceny pakietu na raty?

W przypadku wyższych kwot pakietów prośbę taką rozpatrujemy indywidualnie.

4. Pakiety mają termin ważności?

Tak. Każdy pakiet ma inny termin w którym należy wykonać daną liczbę treningów. Można to sprawdzić tutaj – link (przy cenniku)

5. Co w przypadku odwołania treningu?

Trening możesz odwołać bez konsekwencji na 24 godziny przed rozpoczęciem. Jeśli trening zostanie odwołany w czasie krótszym niż podany wyżej- trening zostanie uznany za odbyty.

6. Co w przypadku sytuacji losowych?

W przypadku uzasadnionych sytuacji losowych możesz jednorazowo podczas okresu trwania pakietu odwołać trening w okresie krótszym niż 24h.

7. Jeśli trener odwoła trening to co wtedy?

Wtedy zostaje wydłużony czas ważności Twojego pakietu treningowego jeżeli istniała by możliwość, że braknie czasu na odbycie danej liczby treningów.

8. Czy w cenie pakietu jest wejście na siłownię?

Cena pakietu nie obejmuje kosztów wstępu na siłownię. Jest to do płatności we własnym zakresie.

9. Co w przypadku rezygnacji w trakcie trwania pakietu?

W przypadku rezygnacji w trakcie trwania pakietu koszty nie będą zwracane chyba, że będzie to w wyniku sytuacji zdrowotnych. Zastrzegamy sobie prawo do decyzji co do zwrotu środków za pozostały okres pakietu.

10. Czy godziny treningów są stałe?

Godziny, dni i ilość treningów w tygodniu uzgadniasz z trenerem w czasie konsultacji. Po ustaleniu wybieramy stałe pory i dni treningów. Proszę o punktualność i przybycie przed czasem gdyż ustalona godzina to godzina rozpoczęcia treningu.

11. Czy muszę wykonywać badania?

W przypadku wyboru większych pakietów treningów personalnych jest to konieczność. Wykonaj badania i wypełnij dzienniczek żywieniowy w celu przygotowania zaleceń żywieniowych uwzględniających Twój stan zdrowia.

Skocz do góry
Copyright 2018 - Więcej niż dieta - Kraków, Tarnów, Online
powered by