O nas

Razem poprawimy jakość Twojego życia. My zapewnimy konkretne narzędzia i profesjonalne wsparcie. Ty wypracujesz odpowiednie nawyki raz na zawsze.

Zajmujemy się wprowadzaniem trwałych zmian w styl życia łącząc trzy elementy: dietoterapię, psychodietetykę oraz trening.

Z doświadczenia wiemy, że stosowanie tylko jednego z wymienionych elementów, nie jest wystarczające dla osiągnięcia wyznaczonych celów. Natomiast wdrożenie wszystkich trzech jednocześnie daje efekt synergii. Dzięki temu jesteś w stanie osiągnąć najlepsze efekty.

Agnieszka Kułaga

Dietetyk, założycielka Kułaga Synergy

Zwolenniczka funkcjonalnego, całościowego podejścia do pacjenta.
Całe życie związana z profesjonalnym sportem. Spędziła 4 lata w Stanach Zjednoczonych grając w koszykówkę w pierwszej dywizji NCAA, uzyskując jednocześnie dyplom MBA w Valparaiso University. Karierę sportową kontynuowała w
Polsce grając przez 6 lat na szczeblu ekstraklasy. Licencjonowany trener personalny, pasjonatka treningu siłowego.

Absolwentka Bydgoskiej Szkoły Wyższej na kierunku Dietetyka i Żywienie Człowieka. Obecnie przechodzi certyfikację na FMU (Uniwersytet Medycyny Funkcjonalnej), aby zdobyć uprawnienia Certified Functional Medicine Practitioner.

W wolnej chwili uwielbia grę w tenisa, jazdę konną oraz snowboardowy freeride.

Umów się na wizytę

Krystyna Rybołowicz-Kułaga

Lekarz Medycyny

Jej zainteresowanie problematyką dietetyki wynika z wieloletnich obserwacji wpływu żywienia oraz środowiska, w którym żyjemy na rozwój i przebieg wielu chorób, kondycję pacjentów oraz proces zdrowienia i rehabilitacji.

Aktualnie pracuje w Poradni Pulmonologicznej MCM w Tarnowie.
Do 2012 r. prowadziła Ośrodek Domowego Leczenia Tlenem.
Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, lekarz chorób wewnętrznych, specjalista chorób płuc z 35 letnim stażem pracy.

Jej hobby to ogród. Zwolenniczka aktywnego spędzania wolnego czasu. Lubi żeglarstwo, narty, rolki.

Monika Podos

Dietetyk

Od lat pasjonatka tematyki związanej z żywieniem, również w aspekcie dietetyki sportowej.

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, obecnie studentka Dietetyki na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.

W przeszłości uczestniczka zawodów w kolarstwie górskim.
Zimą uwielbia spędzać czas na nartach wszelkiego rodzaju – biegowych, zjazdowych, a ostatnio również skitourowych.

Umów się na wizytę

Kamila Wiśniewska

Psychodietetyk

W swojej pracy z pacjentem z problemami żywieniowymi łączy dietetykę z wiedzę psychologiczną, by – bazując na metodach coachingowych – partnerować swoim podopiecznym w procesie trwałej zmiany nawyków żywieniowych oraz pomóc im w wypracowaniu zdrowego sposobu odżywiania i stylu życia.

Absolwentka Psychodietetyki na SWPS oraz Psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Miłośniczka aktywnego trybu życia, w szczególności treningu siłowego.

Umów się na wizytę

Piotr Kawula

Trener personalny

Zafascynowany anatomią i fizjologią ludzkiego organizmu. Trening siłowy, przygotowanie motoryczne i szeroko pojęte mobility to dziedziny, które najmocniej go interesują.

Wierzy, że trening to coś więcej niż bezcelowe machanie ciężarami dlatego w pracy ze swoimi podopiecznymi skupia się na pracy na podstawowych wzorcach ruchowych.
W przeszłości jego amatorską grę w piłkę nożną przerwała kontuzja. Po okresie rehabilitacji postanowił skupić się na pomocy innym w powrocie do zdrowia i osiągania wyznaczonych celów.

Umów się na trening

Daria Kondrat

Opiekun Klienta

Pasjonuje się zdrowym i aktywnym stylem życia. Uwielbia treningi siłowe i korzystanie z uroków natury, podczas górskich wycieczek. Kuchnia to jej żywioł, to tam spędza wolne chwile przygotowując smaczne posiłki i zdrowe słodkie przekąski. Obecnie nastawiona na rozwój w kierunku dietetyki.

Skocz do góry
Copyright 2017 - dietoterapia, psychodietetyka, trening - Kraków, Tarnów
powered by