Trening

Co oferujemy?

Zmiana nawyków żywieniowych to część sukcesu. Kolejnym ważnym aspektem jest odpowiednio dobrany trening.

Bardzo ważne jest to, żeby plan treningowy był dopasowany do Twoich predyspozycji, stylu życia oraz celów jakie chcesz osiągnąć.

Zapewniamy profesjonalne wsparcie zarówno podczas procesu projektowania planu treningowego odpowiedniego dla Ciebie, jak i w czasie późniejszej realizacji.

Co zyskujesz?

Dla umysłu:

  • jasność myślenia
  • kształtowanie charakteru
  • naukę dyscypliny i determinacji

Dla ducha:

  • lepsze samopoczucie
  • satysfakcję z rezultatów
  • więcej endorfin

Dla ciała:

  • utratę zbędnych kilogramów
  • rekompozycję sylwetki
  • poprawę kondycji

Trening Personalny krok po kroku

Konsultacje

Po raz pierwszy spotkasz się z Trenerem podczas konsultacji wprowadzającej.

Podczas spotkania wspólnie przeanalizujemy Twoją ankietę, wykonamy pomiary oraz porozmawiamy o Twoim stylu życia. Na tej podstawie wyznaczymy cele krótko- i długoterminowe.

Analiza

Analizy ciąg dalszy. Tym razem sprawdzimy zakres Twoich ruchów, gibkość stawów – wszystko po to, żeby stworzyć jak najbardziej dopasowany plan treningowy.

Podczas treningu wprowadzającego wykonasz rozgrzewkę, serię ćwiczeń funkcjonalnych, a na końcu czeka Cię sesja wyciszająca, czyli rozciąganie lub automasaż z wykorzystaniem rollera.

Plan treningowy

Mamy już wystarczająco dużo informacji, żeby stworzyć plan treningowy odpowiedni dla Ciebie, który będziesz realizował samodzielnie bądź pod okiem Trenera, który każdorazowo będzie dobierał ćwiczenia dopasowując tempo do osiąganych postępów. Decyzja należy tylko do Ciebie!

Treningi właściwe

Zadaniem Trenera jest wsparcie Cię w realizacji postawionych celów, kontrolowanie Twojej techniki, motywowanie Cię w odpowiednich momentach oraz urozmaicenie treningu, żeby to była pasjonująca podróż zakończona pożądanym efektem.

Opinie naszych Klientów

Nigdy nie sądziłam, że tak polubię zajęcia z Trenerem. Po 3 miesiącach ćwiczeń moja kondycja znacznie się polepszyła, mam wspaniałe samopoczucie. a do tego zwiększyła się ruchomość moich stawów. Spadła również waga, a dzięki temu noszę ubrania o jeden rozmiar mniejsze.

Umów się na trening

Skocz do góry
Copyright 2018 - dietoterapia, psychodietetyka, trening - Kraków, Tarnów, Online
powered by